Philips | NeoPix 444 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | White
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX444/INT
- Saadavus: 5
-
304€
Philips | NeoPix 444 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 248.00 mm |
| Gross height (mm) | 203.00 mm |
| Gross weight | 4.16 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 2.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 680.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Home projector |
| Producer product name | NeoPix 444 |
| Tare weight (kg) | 1.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |











